Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší online překladač/překládací program

Zdravím,

hledám "relativně" spolehlivý překládací program, který dokáže přeložit celá souvětí (menší články) z češtiny do ruštiny a popř. i dalších jazyků, samozřejmě nespoléhám na to že vše bude úplně gramaticky správné, ale korekce dokážu udělat sám.

Předem díky..

Problem vsetkych automatickych prekladacov je ten ze nechapu kontext, a z toho dovodu pouzivaju blbe vyrazy alebo miestami su na vystupe uplne somariny. Dokonaly prekladac je len clovek ptz chape kontext. takze preloz si to napr. googlom a potom to budes muset komplet kontrolovat na spravnost a opravit vyznamove nezmysly

On je tu ovšem problem v tom že on potrebuje preložit česky text do cudzich jazykov,pokial by bol schopny opravit gramaticke a vyznamove nezmysly v cudzich jazykoch,nemusel by použivat prekladač,ale on potrebuje preklladat do cudzich jazykov,ktore neovlada,takže tie nezmysly,ktore z prekladača vylezu,nebude schopny opravit...