Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada po MEMTestu

Zdravím,

měl jsem problém s PC, pracoval jsem ve wordu nebo na internetu a po různých intervalech se počítač seknul a nešlo s ním nic dělat. Pomohl jedině tvrdý restart. Je tam Windows XP. Tak jsem dneska zkusil udělat MEMTest a ukázal mi tohle.

FOTO MEMTest

Co si o tom myslíte ? Děkuji.

Mas problem s RAM. Moze byt vadny modul, blby kontakt (skusit vytiahnut a znovuzastrcit moduly, skusit ich po jednom), alebo nahovno doska, nahovno nastaveny BIOS (pretakt) apod. Mozes skusit aj pridat 0,05V u RAM voltage v BIOSe, a testovat znova