Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaka graficka karta ?

Jsem tu jeste jednou ale uz se chci jen zeptat jaka graficka karta z techto dvou je lepsi na hrani league of legends na minimalni kvalite AMD Radeon HD7310 nebo Intel Hd Graphics

AMD vs. Intel..........
otázka ceny/výkonu.
AMD má celkem dobry herní vykon a je levná,
ale Intel má zase 5krát lepší procesor.
Na LoL se ti vyplatí AMD,ale Intel budeš potřebovat
na práci na PC(pokud jsi pokročilejší IT).
Výsledek:AMD nebo jiná neintegrovaná grafika(nejlépe nVidia)