Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 5

Dobrý den,
včera jsem si koupil iPhone 5. Vše funguje skvěle ale potřeboval bych si do iPhonu nahrát složku ve které mám čísla účtů,čísla IČO atd. Nezná někdo způsob jak tam takovou složku dostat abych ji měl rychle přístupnou hned v mobilu a nemusel to hledat někde v úložištích.

dropbox je cloudova sluzba. zaregistrujes sa a mas 2GB priestor. nainstalujes si aplikaciu do PC aj do iPhone. Ulozis si svoj dokument so zoznamom cisel na dropbox a z mobilu si ho budes vediet kedykolvek precitat pokial mas net. Pokial nemas, tak dropbox by mal umoznovat tento tvoj dokument importovat do inej nainstalovanej aplikacie - to ale zalezi aj na tom, aky format ma ten subor. Pokial je to XLS, tak asi najlepsie pouzit aplikaciu Numbers. Ak je to Word, tak aplikacia Pages.