Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budík-Sony P

Dobrý den,vlastním Sony Xperia P andorid nejaktualnějsí ,mám takový problém,nepoužívám budík tak často ale občas ho použiji,do teď vše ok ale včera jsem si chtěl dát budík a nastal problém,budík mi jde nastavit vše je vpohodě ale problém je že když nastavím budík na určitý čas a den tak se mi nastaví až na další den v týdnu.. například: teď kdybych si nastavil budík na dnešek třeba (středa) tak mi to napíše že budík bude aktivován cca za 6dní 12hodin... atd,nevíte kde by mohl nastat problém? proč se budík automatický aktivuje na další den v týdnu ale ne na den následující? za každou radu děkuji

A to si ho chces nastavit do minulosti alebo co? Ked ho nastavis na STREDA 8hodin rano tak nemoze zvonit skor jak nasledujuci tyzden, ptz dnes uz 8hodin rano bolo. A zajtra neni streda.
Ked chces aby zvonil zajtra o 8:00 tak si nastav stvrtok, alebo nastav nech zvoni kazdy den a ne len v jeden den tyzdna.

nechci minulost,mám problém v tom že když si nastavím budík na následující den,například na zítra (čtvrtek) na 7hodin třeba,tak se mě z podivných důvodu aktivuje až na čtvrtek za týden cca 7dní,nevím proč se budík aktivuje na dny o týden později