Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova Windows - Clonezilla

Zdravim,
chci se jen zeptat, jak probíhá obnova Windows pomocí Clonezilly - zajímají mě oddíly. Lze při obnově zadat, jak velký chci oddíl a naformátovat jej (jako je to v instalátoru Windows)? Nebo si musím oddíl předem vytvořit a naformátovat v nějakém jiném programu?

Ok. Řekněme že mám na HDD nyní oddíl se zasekanými Windows, které chci pomocí clonezilly obnovit do "čistého" stavu. "Čisté" Windows jsem Clonezillou zálohoval jako saveparts tedy se zálohovalo jen "skutečně" použité místo oddílu, ne celý oddíl. Také nemusím předem smazat nynější oddíl, vytvořit nový a zformátovat jej?

ked si robis zalohu oddielu tak sa to obnovuje do nejakeho oddielu (nemusi byt naformatovany), ked si robis zalohu celeho disku tak sa obnovi cely disk vcetne tabulky oddielov a nemusis ich teda vytvarat. pri zalohovani mas snad volby ze co chces zalohovat