Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mediálny súbor - pridať do playlistu VLC

Čaute,
napadla ma taká vec, či by sa nedalo nastaviť že keď dvojkliknem na multimediálny súbor (stačí mp3 tie používam najviac), aby sa vykonala akcia ktorá je v kontextovom menu - pridať do playlistu VLC. Teda pokiaľ by bol VLC už spustený a niečo by prehrával tak by sa pesnička len zaradila do zoznamu a nezačala hneď hrať :-)

OK, takže...
štart > spustiť > "cmd"
"assoc .mp3" - výpis: ".mp3=VLC.mp3"
štart > spustiť > "regedit"
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\"čo nám napísalo cmd za="\shell\open\command\default (výchozí)
v mojom prípade som potreboval do tohto kľúča dopísať parameter "--playlist-enqueue"

čiže výsledok vyzerá takto:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\VLC.mp3\shell\ open\command\default: "C:\Program Files\VideoLAN\VLC\vlc.exe" --started-from-file --playlist-enqueue "%1"

ide presne podľa mojich predstáv takže snáď to niekedy niekomu pomôže :-)
pokiaľ VLC nebeží, spustí sa, pokiaľ už niečo prehráva, súbor sa zaradí do playlistu

P.S. prosím admina aby tému premenoval tak aby to niekto kto bude hľadať riešenie tohto problému našiel