Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přístup byl odepřen

Mam takový problém mam nainstalovaný disk a mam ho přiřazen jako druhý disk potřebuju se dostat do dokumentů kde mam duležitý data ale ty windowsy mam chraněný heslem a ty winy nejdou normalně spustit když chci otevřít dokument and setting\administrator\ tak se tam nemužu dostat píše to Přístup byl odepřen je to určitě tím že to je zaheslovaný muže se to nějak obejít ? třeba nějaky program na zachranu těch dat? dekuji moc za jakou koliv radu

Prihlasis se jako administrator
Vypnes zjednodusene sdileni (Nastroje / oznosti slozky / zobrazit)
Prava mys nad slozkou, kam se chces dostat, zabezpeceni
Pokud mas prava, staci pridat skupinu administrators, nastavit ji prava pro pristup a zatrhnout, ze se tykaji i podslozek
Pokud nemas prava, pouzijes tlacitko upresnit, prejdes na zalozku, tykajici se vlastnika a zmenis vlastnika na skupinu administrators

Pokud jsou ty dokumenty chranene sifrovanim, ne jen pristupovymi pravy, a ty nemas vyexportovany certifikat z puvodniho systemu, mas velky problem.