Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá Obrazovka - Reset Cmos nepomáhá

Jak jsem už psal v nadpisu při spuštění PC se nic neděje prostě černá obrazovka. Už jsem tento problém řešil několikrát a reset Cmos prakticky vždy pomohl . Problémů jsem si začal všímat když se naprosto resetovalo datum nějak do 1. ledna 2008 a čas do 12:00 (a bylo 17:00)
Jednoduše jsem ho nastavil a pokračoval si ve svojí práci. Vše fungovalo naprosto hladce nevšiml jsem si jakéhokoliv spomalení prostě to jelo jako všední den. Večer jsem dal defragmentovat HDD a odešel. Když jsem se vrátil byl HDD defragmentovaný a počítač jsem stisknutím vypnutí ve windows standartně vypl. Další ráno když jsem PC zapl opět černá obrazovka povzdech jsem si a opět udělal reset Cmos.(čas se samozřejmě kvůli resetu vyndáním baterie se opět navrátil do továrního nastavení) Naběhlo to ale zmizeli mi ikonky. Řekl jsem si ,že to může být třeba HDD a tak jsem jo pomocí kabelů odpojil a zase připojil . Ikonky naběhly a opět naprosto ničím narušenej chod počítače všechno chodilo jak má a já byl opět spokojen. No a dneska jsem zapl počítač až kolem páté hodiny a opět nic ani nezasvítilo tlačítko které mi značí ,že prostě systém jede a vytížení disku. Řekl jsem si že to bude nejspíš zdrojem a tak jsem tlačítkem u zdroje pro vypnutí a zapnutí zdroje jednou zdroj vypnul a zapnul. Nic . Zkusil jsem to tedy podruhé a hurá jelo to ale obrazovka stále černá a nic po dlouhé hodiny nic. Už jsem byl trochu (promiňte mi ten výraz ''Nasraný'') ale s povzdechem a vědomím že si tím nepomužu jsem opět vyndal baterii a NIC ! Zkusil jsem tedy odpojit HDD a připojit a NIC ! Prostě neproblikne BIOS ani windows a já sem teď na prášky prosím pomozte.

Operační systém
Windows 7 ultimate 64 bit
Operační paměť
Kingston HyperX Genesis Grey 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP
Porcesor
AMD Phenom 965 Black Edition
grafika
Sapphire HD 6870
Základka
MSI 970a g45
hdd
Seagate SV35.5 - 2TB
Zdroj
Evolve 500W

zaúkoluj otce, sestru ať se poptají známých. potřebuješ pučit jen na ověření, že se pc spolehlivě rozjede, ne na týden.
trus typu evolve nemá v pc co dělat.

Večer jsem dal defragmentovat HDD

to je co za obsesi - k čemu má být neustálá defragmentace disku dobrá? zas na jaknapočítač něco hlásali? nestačí, že to w7 dělají na pozadí?

"nechce se mi vypínat počítač a tak ho něčim vytěžuju" - tak tohle by se melo tesat do kamene!
Neco jako "nechce se mi vypinat motor v aute, tak zaradim neutral a dam na plyn cihlu, at ho necim vytezuju".
Ohledne tve otazky - je tam sebemensi znamka poskozeni zakladni desky, a velka znamka poskozeni zdroje.