Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 4 na W7 (64-bit) nefunguje! Proč?

Dobrý den, mám nový počítač který obsahuje CPU Intel Core i5-3470 - 3.2GHz; DIMM DDR3 CRUCIAL 8GB (kit 2x 4GB) Ballistix Tactical 1600MHz CL8; VGA Sapphire HD 7870 GHz 2GB DDR5, 11199-16-20G a i přes tyto všechny komponenty mi to nechce běžet. Když zapnu hru tak mi to hodí že mám prý jen 56 MB na grafické kartě a nejede to vůbec na plné detaily, jezdí tam jen policejní auta a nic se neděje. Seká se to. Hra je legálně koupená takže ani tím to být nemůže. Má s tím někdo nějaké zkušenosti prosím? Děkuji předem za pomoc.

Ta hra (tedy její port na PC) je nepochopitelná katastrofa.

Mám dojem, že potřebuješ dva účty. Na GfWL a na R*SC (Rockstar Social Club). A nějak to provázat. Neměl jsi čirou náhodou někdy na tom PC nějakou warez verzi téhle hry? Pokud ano, je možné, že cracky to někde zablokovaly a teď to brání normálnímu spuštění..

Když jsem měl GTA4 jako krabicovku (brzo po vydání), trvala instalace snad hodinu a půl a R*SC i GfWL byly povinné součásti a povinně provázány. Téhle verze jsem se následně zbavil a nedávno za pár šušňů pořídil komplet GTA na Steamu. Tam jsem už (jako ty) žádné potíže nezaznamenal, hra se po instalaci sama přidala do Live účtu a s ničím dalším neotravovala. MP jsem nezkoušel, takže netuším, zda ten případně něco navíc nepožaduje.

Tohle prý pomáhá, aspoň to tvrdí.

Go to your GTA IV folder, and see if there is a .txt file called "commandline". If there is, and it says something that starts with "memrestrict", close it and make a backup copy. Then, clear the command line, then paste this: -noprecache -nomemrestrict -norestrictions