Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mini kamera dv, přímé nahrávaní do pc

Zdravím, mám prosbu, potřebuji software, abych mini kameru (odkaz níže) připojil k pc a nahrával obraz v reálném čase na disk. Nemůžu žádný najít. Mám to pro použití takové menší bezpečnostní kamery (dočasné řešení). Předem děkuji všem za jakoukoliv reakci :-)

http://image.made-in-china.com/2f0j00svRTUjkdZegI/ Camcorder-Mini-DV-Camera-Mini-DV-DVR-Recorder-EG-S 21-.jpg

Tak ju pripoj, v čom je problém? Live obraz vidíš cez nejaký software dodaný ku kamere? ...

Software na nahrávanie je kopec, ale najprv musíš nainštalovať ovládač pre kameru do pc.., nejaký software tí šikmookí k tomu asi nedali, čo?