Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet pomalý mobilní internet

Dobrý den koupil jsem si tablet Prestigo multipad 2 ultra duo 8.0 3g a všechno jede v pohodě až na internet. Když se připojím na wifi tak je vše ok
ale jakmile zapnu mobilní internet tak je to pomalé uplně hrozně. Nějaké rady ?

Jeste doplnim ze u ikonky datoveho pripojeni by melo byt indikovano 3G neho H, pokud jen E, bohuzel, šnek bez pokryti rychlejsimi daty, smula:-|
Nepises operatora, kazdy z nich ma na svem webu mapu pokryti, tam se podivej.