Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý start PC

Zdravým,
Před 2 měsícema jsem dostal nový notebook jeslo to normálně ale asi po týdnu se hrozně zpomalil start nejdříve to jede normálně ale pak načítání plochy trvá neuvěřitelně dlouho.Když počkám až vše naběhne tak to je 145 sekund. Zastavil jsem všechny programy při startuPC spouští se mi jen skype a avast. Měli by jste pro mě nějaké typi jak to vrátit do původního stavu ? díky :)

Ahoj, zkuz procistit pc, me to pomohlo, tim myslim procistit disk.
Boot systemu zpomaluji aplikace typu team wiewer, torrent atd, takze nastav at se ti to nezapina pri startu pc.

Tyhle kroky mi pomohly

Muzu potvrdit, ze jsem se za posledni mesic setkal se 2 pocitaci, kde byl Advanced system care nainstalovany a PC byl neskutecne pomaly. Nicmena nebyla to hlavni zavada, byl vadny HW a tento jsem vymenil. Tuto vedlejsi zavadu - pomalost PC jsem neresil, zakaznik si na to nestezoval. De gustibus est non disputandum.
Doporucuju zalohu dat a reinstalaci Win.