Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem viete, ktory web browser mal najskor prvy tab-y?

casto citam flame, ako ie kopiruje tab-y od inych browswerov, ale existuje browser, ktory mal uz davno tabbed browsing(cca pred 10 rokmi), ked opera o tom vobec nechyrovala a ff v tom case ani este neexistoval.
tym prehliadacom je chameleon a na svoju dobu bol skutocne spicka. bol to skor browser pre dospelych, pretoze pri svojom starte vyzadoval heslo. ak ste heslo nevedeli, zapol sa v normalnom mode, ak ste heslo vedeli, tak sa zapol v tzv. mode pre panov, kde uz ste mali linky pre panov default pripravene. ;-) link: www.chameleonbrowser.com

[http://www.chameleonbrowser.com/images/features_scr een.gif]

1. poznali ste niekto tento browser?
2. poznate web browser, ktory mal tab-y este skor?

Ne, chameleona neznám. Ale pamatuji NetCaptor - ten poprvé přišel s myšlenkou použít IE ActiveX ve svém vlastním interface programu v "záložkách" a vymyslel i koncept "skupin" - definovaných odkazů které se otvíraly do nových záložek.

netcaptor.com