Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi adsl riešenie do penziónu

Potreboval by som poradiť navrhnúť funkčné a stabilné wifi riešenie do malého penziónu s aDSL pripojením. Jeden aDSL wifi router a 2-3 wifi routre bezdrôtovo ako repeatre na to napojené. Keďže je to penzión, ideálne by bolo formou hot spotu, po zadaní mena/hesla, no nie je podmienkou. Teraz tam mám Ovislinky no ide to strašne nestabilne a má to slabý dosah. Prosím píšte len ak máte reálne skúsenosti / otestované. Ďakujem.

Kdysi tady tuším Touchwood prezentoval jakási malá placatá "ápéčka" do větších prostor, která se nějakým způsobem napárovala na sebe a vytvořila komplexní wifi prostředí. Bohužel si už nepamatuju, o co konkrétně šlo. Zkus hledat.

Uprimne nemam dostatocny skill a nemam ani momentalne cas studovat konfiguraciu Mikrotiku. Chcem zariadenie ktore zapnem a pojde do 5 minut konfiguracie. Pri tom ubiquiti si to asi takto predstavujem. Ja uz som si to daval dokonca nacenovat, chcel som to objednat, no ked mi zabil chlapik v obchode 200 euro za kus, tak som skoro odpadol a to potrebujem 3, mozno 4.
Pritom na ebay to maju podstatne lacnejsie: http://www.ebay.com/itm/UBIQUITI-UniFi-Wireless-Ac cess-Point-3-Pack-Worldwide-Version-/140996648214? pt=US_Wireless_Access_Points&hash=item20d40e1d16 nechapem... a ja potrebujem danovy doklad. :(

Jasne, reklamovat to cez pol zemegule to sa oplati;o).
Porovnavat EU ceny s USA nie je fer, uz len kvoli rocnej zaruke. Navyse toto ani nie je obchod to je Ebay.
200 euro za kus je blbost, pokial nepotrebujes long arange alebo dualny model. Bezna cez je cca 70 eur s dph za kus. 2 mam skladom mozem ti poslat ak chces, ale nie je o tom, ze to zapojis a ono to ide, tiez to treba nastavit.