Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednoduchá, pokud možno free náhrada iTunes pro iPod nano ve Windows XP

Přátelé, nevíte o něčem takovém? Jde mi pouze o kopírování mp3 souborů do zařízení. Ten originální iTunes, to je tedy síla.

Já se snad pokořím a přiznám, že existuje ještě něco horšího než WMPlayer od MS.....

Zatím jsem zkoušel Anapod Explorer, ale to je nemlich taková obluda jako iTunes.

Je fakt, ze jsem iPod panic, ale neni mi jasne, jak se MP3 "vklada".
Vlzeni MP3 neni nic jineho, nez ji nahrat do nejakeho adresare. MP3 obsahuje uvnitr v MP3 tagu popis, autora, kapelu, ....
Prehravac neudela nic jineho, nez ze si ty informace precte a nabidne je uzivateli.
Ze strany "ovocnaru" zrejme nejde o nic jineho, nez o ochranu autorskych prav na ukor uzivatelskeho pohodli a nuti je pouzivat obludy typu iTune.

pokud vim tak iPod podporuje mass storage, takze si tam klidne clovek muze kopirovat co chce a vyuzivat to jako treba flash disk, ale pokud chce, aby se ty nakopirovany MP3 skutecne prehravaly, tak je tam musi narvat pres iTunes nebo nejaky extra program.
Tahleta vlastnost u me odsoudila iPod do role nepovedenych zmetku mezi prehravaci.

Naprostý souhlas, ještě bych možná k tomu zmetkovi přidal výraz "bastard". Ten šmejd se navíc připojuje naprosto nekompatibilními kabely.

P.S. Jediný důvod, proč jsem jej koupil, je možnost dálkového ovládání a dále schopnost přes FM transmittery jej připojovat na tunery a autoradia. To jsem u jiných MP3 přehrávačů nenalezl.

Jak říkával stařičký pedofil Goethe, šedivá je teorie, zlatý strom žití se zelená......

Yamipod je nespolehlivý šmejd, kterému lze rozhodit nastavení vnitřní databáze a pak už se nespustí.

Nahradil jsem jej jakýmsi programem vPod (viz vPod). Zatím to chodí bez problémů.

Poučení: Jakmile se řeší něco, co zavání systémem Apple, nikdy neuzavírat vlákno jako vyřešené.