Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slabý mobil nebo chyba hardware

Dobrý den chci se zeptat jestli mám chi chibu v hardware nebo jestli je muj mobil moc slabý.

Gta 3 se mi seká na minimalni a maximalní grafiku stejně.
Minecraft chvíli jede a pak se jakoby sekne a obraz se uplně třepe na místě.
Existuje nějaký program který zjistí jestli ne mám poruchu hardware .
ps: tyhle hry rozjedou slabší mobily.
Můj mobil samsung galaxy s advance nov.ý asi dva týdny.
Díky za odpovědi.

Pro test vykonu grafiky pouzij jiny bench, 3DMark, jinac od (tusim, nevim co tam presne je) NovaThor U8500 a grafickeho jadra Mali 400 necekej zazraky, uz postarsi hw. Pokud chces parit na pumprlatem LCD, tak herni konzoli. S tim NFC jsi se mel podivat co kupujes, ve specifikaci to melo byt uvedeno, pokud to tam prodejce mel, tak te ojebali :-)

Na strankach AnTuTu.com si muzes porovnat vykon sveho kolovratku, myslim obdobne se to da nalezt i na strankach onoho programku pro test vykonu grafickeho jadra.