Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 8

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli na windows 8 můžu hrát všechny hry a používat všechny aplikace stejné jako na windows 7. Ještě se zeptám na váš osobní názor na windows 8 s porovnáním s windows 7. Výhody a nevýhody a celkově jaký OS byste doporučovali. Děkuji za odpověď

Zdravím,

na kompatibilitu hier s W8 si pozri poradnu pre Hry, je tam špeciálne vlákno. Aplikácie zaručene neviem, ja som nedávno prešiel z W7 na W8 a zatiaľ nemám problém. Nepoužívam grafické programy (tvorba grafiky) alebo iné špecializované napr. na tvorbu hudby. WinRAR, daemon tools, vlc, hwinfo - všetko šlape.

Názor na W8: najprv znechutený z diskusií, ale po vlastnej skúsenosti (nemám dotykový displej) som si zvykol a práca mi príde rýchlejšia. Ja som vždy používal klávesové skratky, čo mi veľmi pomohlo. Napríklad taký štart - vôbec mi nechýba a win logo + x je omnoho lepšie. Zvykol som si a po pravde jediná mucha ktorá mi vadí, je to že sa nedá premenovať názov wifi siete.

Většina her bude určitě fungovat nevím jak lidi pořád nadávají ze začátku jsem o Win8 nechtěl ani slyšet podle toho co jsem se dočetl ale když jsem je vyzkoušel bylo to špatné. Aplikace nevím grafické programy jakož to grafik používám ale zatím u sebe na pc Win8 nemám takže to jsem nezkusil. Trochu mi trvalo než jsem si zvykl na metro, ale to se přejde navíc bude možnost v updatu metro tuším úplně odstranit. Takový Windows media player classic nevím jestli je kompatibilní ale poslední verze mi při zkoušce nefungovala ale VLC jo což taky stačí. Za sebe doporučuji sám bych měl mít do konce měsíce doma Win8PRO