Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemy s externim harddiskem

zdar vsem,
chtel bych se zeptat.....

mam harddisk WD Passport 2´5 60GB a mam mensi problem, tak doufam ze mi poradite. Kdyz na nej chci zkopirovat 1 soubor vetsi nez 4,5gb (jednovrstve dvd) tak mi to napise ze je disk preplnen. Nevite jak vyresit tenhle problem? Protoze delit na casti a pak vse rozbalovat me uz nebavi.

sem kecal, toto mi píše v w2000:

C:\WINNT\system32>convert /?
Převádí svazky se systémem souborů FAT na systém souborů NTFS.

CONVERT svazek /FS:NTFS [/V]

  svazek      Udává písmeno jednotky (následované dvojtečkou), přípojný bod nebo název svazku.
  /FS:NTFS    Udává, že svazek má být převeden na NTFS.
  /V          Udává, že příkaz Convert má být spuštěn v režimu s podrobným výstupem

Chkdsk

Zkontroluje, zda systém souborů a metadata systému souborů neobsahují chyby, a zobrazí zprávu o stavu s výsledky. Po zadání příkazu chkdsk bez parametrů se zobrazí pouze zpráva o stavu disku v aktuální jednotce. Chyby nebudou opraveny. Chcete-li opravit chyby, je nutné použít parametr /f.

prvni odkaz v google, proste kontrola disku, jestli tam nejsou chyby, bezne se ma provadet treba pred defragmentaci, tak predpokladam, ze pred prevodem taky.