Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk nejde ?!

Prosím o pomoc

Nejde mi zvuk u pc, u ikony hlasitost to mam přeškrtnuté a jak na to kliknu tak mi to píše ''SMĚŠOVAČ HLASITOSTI NENÍ NAISTALOVÁNA ZVUKOVÉHO ZAŘÍZENÍ''

DĚKUJI ZA POMOCT

Za zkoušku nikdy nic nedáš

Taky si můžeš rozhasit registry. Odstraňování těchhle "nie takto" driverů nebývá triviální.

lepší než jen blbě kecat jak to nejde

Raději budu blbě kecat (požadovat HW/SW konfiguraci), než pak řešit nefunkční PC.

Chipset driver ti asi nic neříká, co? Bože... každý s nervovou ganglií se už sere do konfigurace PC...