Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SMS na starý Nokii (asi 2600)

Zdar,
chci vymenit telefon jedny znamy, ma Nokii 2600 (aspon podle obrazku bych tipnul, ze to je tenhle model, nenapadlo me se podivat), ma na tom telefonu SMSky, ktery pry nutne potrebuje aby ji zustaly.
No ja u ni byl o vikendu a koukal jsem na to zbezne a nepoznam, jestli je SMSka v pameti telefonu nebo na SIM karte. Jde to nejak zjistit nebo to nejak udelat, aby se SMSky (asi 20 SMS) presunuly na SIM kartu, aby ji zustaly a mela je na novym founu?

Podle Mobilmanie má vnitřní paměť na 60 SMS. U nokií, se kterýma jsem se potkal jsou zprávy uložené na SIM v menu Zprávy > Uložené (nebo taknějak, prostě nejsou mezi ostatními doručenými a odeslanými). Volba uložit by měla být v kontextovém menu buď ve výpisu zpráv, nebo při otevření (zrovna nemám žádnou Nokii po ruce, tak nemohu zkusit).
Zkusit zapnout bez SIM je dobrej nápad, ale starší mobily se bez SIM nezapnou.