Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s myší (po chvílích se zasekává)

Dobrý den
Měl bych malý problém.Zhruba jednou za 10 minut se mi jakoby zasekne myš ale připadá mi jako by se sekl spíše celý počítač protože v tu chvili nejde ani ctrl+alt+delete
Většinou se to spamatujue po par vteřinach samo nevíte čím by to mohlo být?.A ještě jeden problém občas se mi sekne obrázek kurzoru to znamná že když třeba takvou to oboustranou šipkou roztahuju složku <-> tak tam pak zustane i když klikam třeba na internet.Doufám, že mě chápete.
Omlouvám se ale PC příliš nerozumím :)
děkuji a přeji hezký den.
Změna předmětu, původně: Problem s myší (Kráťa)

Tak jsem to vyřešil byl to opravdu špatný ovládač grafiky.Kamarád co mi to instaloval to asi něják popletl. Každopádně jak jsme přeinstaloval na správný a nejnovější ovládač problem se vyřešil.Takže děkuji všem co si našli čas a poradili mi především uživatelé brain_overflow a MM..
ještě jednu děkuji