Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samoklikající myš

Zdravím a zároveň prosím o radu. Už mě snad roky trápí klikání myší, i když na ni neklikám... Nejdřiv to dělalo třeba týden, pak to klidně i půl roku dalo pokoj a tak dokola, ale ted se toho nemůžu zbavit a počítač je tím pádem víceméně nepoužitelnej, představte si, že vam někdo pořád asi tak 150, někdy i rychleji kliká na myš. nejde dělat vůbec nic.
Ted důvody které asi můžeme vyloučit: -myš můžu odpojit = nemá vliv.
-viry by to taky neměli být, ani přeinstalování win nepomohlo
-dokonce mužu zakazat všechna USB zařizeni a pořád se to děje
at dělam co dělam, nemá to žádnej vliv... někdy zapnu pc a v pohodě, ale po par minutach to zase začně. je to zoufalá situace, proto prosím o každou radu, nikde na netu sem nenašel, že by měl někdo stejnej problém. Napadá mě nějaká chyba v USB, třeba i hardwarová, nějakej skrat?... fakt nevím. díky předem za rady

Aha, takze se bavime o notebooku? Tos' mel rict hned na zacatku.
Patrne ti odchazi touchpad, nejspis mechanicky opotrebovani spinace nebo pruzinky, ktera drzi tlacitko touchpadu nahore (pokud ma tlacitka, coz predpokladam ma), pripadne odchazejici elektronika, ktera zacala byt citliva na priblizeni ruky (mel jsem klavesnici, ktera poznala, ze prichazim ke stolu, a automaticky zrusila screensaver :) )

Zkus jakekoliv LiveCD linuxu, treba Xubuntu, jak uz ti radili vyse. Neinstaluj, jen nabootuj, a zkus, jestli to taky blbne.