Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno reinstalace windows

Dobrý den,
mám Windows Vista Home Basic 32bit notebook HP OS mám OEM verzi. Počítač se začal kousat při videí a už mi i párkrát hodil modrou smrt. Již dříve jsem počítač přeinstalovával ale nemohu si vzpomenout jak jsem to dělal. Proto má otázka zní jak ho přeinstaluji?

Našel jsem že přes f8 bych se tam měl dostat a mělo by mi to tam dát na výběr opravit jenže to tam nemám mám tam jen Nouzový režim (3x), Spustit s nízkým rozlišením (640x480), Poslední známá funkční konfigurace (pokročilé), Režím obnovení adresářových služeb, Režim ladění, Zakázat automatické restartování při selhání systému, Zakázat vynucení podpisu ovladače a Spustit systém Windows obvyklým způsobem

Tak problém je již vyřešen.

Pro ostatní sem sepíšu jak jsem to nakonec vyřešil.

Jak někdo psal tak mám C:\ a Recovery particii D:\ .

Jenže nijak nešlo notebook reinstalovat ani přes f8 ani přes f11 či jinou klávesu co jsem našel na jiných stránkách.

Nakonec jsem našel že musím D:\ nastavit jako aktivní tedy Správa počítače > Správa disků > pravým tlačítkem na to D:\ (recovery) > a tam kliknout označit oddíl jako aktivní > teď to hodí tabulku s upozorněním a dá se OK > nyní se provede restart a automaticky se spustí HP Recovery Manager