Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavenie proxy v Internet exploreri?

Neviete mi nahodou poradit ako zabezpecit to, ked v IE nastavim v moznostiach internetu a tam v nastaveniach LAN proxy server ako 192.168.1.254 na porte 3128, tak preco vzdy po restarte sa toto nastavenie samo zrusi? zase ho musim rucne aktivovat, neda sa nejako zabezpecit, aby to tam ostalo natrvalo? vdaka...

no ak to v IE nastavim, tak v regedite som to chceckol a kluc proxyenable ma samozrejme hodnotu 1, ale po restarte sa zmeni na nulu a proxy je opat vypnute...struktura siete je klasicka, server na win2003 a klienti...niektorym klientom to chcem nastavit, ale problem je ten, ze sa to vzdy deaktivuje po restarte ich stanice...