Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nacist windows

Dobry den, muze mi nekdo poradit? Hral jsem hru a najednou mi zacal problikavat monitor az nakonec zcernal a napsalo mi to No signal. PC na nic nereagoval tak jsem dal restart. Po restartu jeste nez se zacne nacitat windows mi to napsalo:

Zobrazeni systemu windows z chyb

System windows se nepodarilo spustit. Pricinou mohou byt nedavne zmeny hardwaru nebo softwaru. Pri odstranovani potizi postupujte takto: 1)vlozte instalacni disk systemu windows a restartujte pocitac
2)Zvolte nastaveni jazyka a klepnete na tlacitko dalsi
3)Klepnete na tlacitko opravit tento pocitac

Dalsi moznosti:
Jestlize behem spusteni systemu doslo k preruseni napajeni, zvolte moznost spustit system windows obvyklym zpusobem.

Problem je v tom ze nemam CD s windows a kdyz vyberu moznost spustit system obvyklym zpusobem, tak se mi windows uz nenacte, porad se nacita. V posledni dobe jsem zadny hardware nemenil ani nic neinstaloval. Pokud je to mozny chtel bych, aby se mi zustaly vsechna data v pc. Produkt key mam na boku pc, mam windows vista home premium. Dekuji za odpoved.

Ahoj, muze mi nekdo poradit krok za krokem jak opravit ten windows, porad se nechce nacist. Koukal jsem na google, ale moc sem toho nepobral. Nejde to taky vypalit na disk a pak to z neho bootovat? Je mi jedno jestli preinstalovat nebo jenom opravit, hlavne at uz to mam opraveny. Z toho linuxu zachvilku pojdu, koukam na nej jak na chciply jiricky. Mnohokrat dekuji vsem, co mi budou chtit pomoc.