Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinXP a poznámkový blok: easter egg

Z časopisu PC World 11/2006: Napište (přesně!) větu v poznámkovém bloku (notepad), bez uvozovek a bez tečky na konci: "Bush hid the facts". SOubor uložte, zavřete pozn. blok a znovu otevřte...

Pavel

To je už dlouho známý bug Notepadu. Kdysi jsem o tom četl, že při zadání slov o délce 4-3-3-5 znaků se v mnoha (to pravidlo kdy se to stává neznám) případech stane to co se stane. V tomhle případě to je okořeněno aktualním výrokem, že nám Jirka něco zamlčel, nicméně když napíšeš třeba "this app can break" stane se úplně to samé.