Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava spuštění W7

Zdarec,
tak jsem se jako největší naivka dal do aktualizace BIOSu a samozřejmě jsem to podělal.. No prostě když už to skoro bylo hotový, tak se pc pochopitelně restartoval a pak naběhla černá obrazovka s nápisem BOOTMGR chybí, restartujte stisknutim ctrl-alt-delete... Restartuju, nic, pořád nabíhá stejná obrazovka... Někde na netu jsem našel, ať mačkám po restartu F8... Mačkám jak o život, nic... Do BIOSu se ale kupodivu dostat dá... Instalační dvd nemám (win7 ultimate 32bit) a opravny disk jsem taky nevytvoril... Co jsem ale četl, tak ten opravnej disk by se hodil... Napadlo mě, bylo by možný vytvořit opravný disk na jiném pc s win7 home premium 64bit a pak to aplikovat na ten můj s verzí ultimate? Moc prosím, pomozte, jinak fakt nevim..

Ak aj nemáš viac pevných diskov, ale doska možno umožňuje bootovať z iných (vymeniteľných) médií- CD/DVD, USB apod.
Neviem čo myslíš Ty, ale ja som myslel vliezť do BIOS-u, skontrolovať tam nastavenie poradia bootovania, prípadne ak máš SATA disk -skontrolovať nastavenie IDE/AHCI...
Výsledok sem napísať - toto som myslel.

Tak jsem tam neco nasel.. V kolonce sata1 je pevnej disk (WDC WD5000AKSS), sata 2 je prazdny, sata3 je napsano Optiarc DWD RW... Sata 4 az sata 6 je prazdny... Nad tim je jeste kolonka IDE primary master a tam je ST3120022A a pod tim je kolonka IDE PRIMARY SLAVE a je prazdna

Ted me to docela zaskocilo, o druhym hdd jsem nemel paru.. No nevadi, jinak nastavil jsem ten druhej hdd na prvni misto a uz to funguje jak ma... Jsem vam vdecnej panove, zase jste me vytahli z pruseru, dekuju moc..