Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USb pripojeni

Pripojuji se na INt pres mobilni telefon a USb kabel.Mnohokrat se mi stalo, ze nenaskocilo spojeni a na displey se objevilo :Nebyl rozeznan pristroj-asi telefon nebo kabel, ale nedela to vzdy,v takovem pripade jsem to opakoval s tim , ze jsem pouzil i jiny Usb vstup.A nebo jsem se vracel v nastaveni pocitace zpet o nejaky cas. Naistaloval jsem jej znovu .To kdyz udelalm tak to nejaky cas bezi bez problemu a najednou se to zase zblazni, a udela mi to kolikrat i behem pripojeni.Kde je chyba, jsem zacatecnik.Dekuji za odpoved,Fredy

chyba je najskor v kabli. inak este som sa nestretol s bezproblemovym pripojenim tel-pc cez kabel a vobec neodporucam taketo pripojenie. pokial je to co len trosku mozne pouzivajte irda alebo este lepsie bt.
chyba je ze pri pripojenie kablom ze emuluje v usb seriove rozhranie a potom to dopada pomerne tragicky co sa tyka stability a pod.