Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program ASK

Pěkný podvečer. Prosím o pomoc - místo Google mi vyskočil program ASK. Co mám dělat ? Dále mi vyskakují reklamy. Prosím, pomozte mi. Mockrát děkuji.

ASK nevyskočil sám od sebe. Neco nekdo instaloval, nic nečetl, všude odkliknul "NEXT" a máš tam ASK.

Nedelej NIC, je to zbytečné, ASK nebo jinej bordel tam bude za okamih zas, až do doby kým se nekdo nenaučí číst a uvažovat a neklikat na vše "YES" .