Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD pro kluka - který poradíte?

Ahoj, v práci vyřazujeme dvě 15´LCD. Jedno LCD dáme 10-letému klukovi, zbylé starším lidem pro nenáročné úlohy typu vyřizování emailů a prohlížení internetu. Ten kluk na tom samozřejmě chce "pařit" hry ;-) Grafickou kartu má slušnou (značku teď nevím). Poraďte prosím, které LCD je lepší pro toho kluka ;-)
* AOC LM520
* Medion MD7415TE

Značka AOC se mi zdá důvěryhodnější, ale ten Medion má asi rychlejší odezvu?
Oba monitory jsou v provozuschopném stavu, ale provozujeme na nich jen nenáročné aplikace typu emaily, účetnictví, word, excel. Děkuju předem za názory.

PS: Vím, že ani jedno LCD není ideální pro hraní pc her, ale v každé rodině nejsou peníze. Takže prosím nedoporučujte jiné značky, které by se musely kupovat. Tyto LCD dáme dobrým lidem zadarmo a oni z toho budou mít radost.

15"lcd na hry? hlupost. nech radsej zostane na starej 17" crt. 15" lcd su vyrobene zastarabnou technologiou a trpia snad vsetkym cim lcd trpeli. nehovoriac o odozve ktora nebude asi nijak slavna.
osobne by som 17"crt za 15"lcd nemenil ani zadarmo

I na 15" CRT se dá pustit hra v 1024x768, což u LCD nebude možné. Navíc malé pozorovací úhly a pravděpodobně velmi špatná odezva, takže ve hrách bude mít šmouhy.

Oči má člověk jenom jedny, na těch by se nemělo šetřit - to bych vzkázal rodičům... Vždyť nějaká bazarová 17"tka CRT stojí pár stovek. A kvalita obrazu a ergonomie nesrovnatelně lepší.

Omyl hoste, 1024x768 ctverecku je nativni rozliseni u LCD 15´...

ke zbytku prase jen souhlasne kyva hlavou. Za 1500,- s dani se da poridit i 17ka CRT EIZO v nobl stavu (osobni skusenost), v nobl bazaru.

Jinak bych to udelal asi tak, at si kluk z tech monitoru vybere, nebo mu vyber Evo ten subjektivne v lepsim stavu. Ani jeden z nich neni nijak nobl vyrobek, a taky uz neco odsvitili. Cili ten zachovalejsi z pjeknejsim obrazem at dostane ten mladik, jeho oci je treba vic setrit.