Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač-fps

Chtel bych se zeptat jestli nahodou nevite na kolik fps by asi tato graficka karta:MSI VGA ATI R6670-MD2GD3 V2, GDDR3 2GB,128bit,DVI,HDMI,Fan rozjela hru league of legends dyztak tady mate i cely pc:http://pocitace.aukro.cz/herni-g860-2x3ghz-1tb-8gb -ddr3-hyperx-r6670-2gb-i3426083140.html (potrebuju to jen opravdu na to league of legends na nic jinyho proto je ten pc taky levny) dekuji za kazdou odpoved

Kupovat počítač s grafickou kartou, která má DDR3 paměti, je holý nesmysl. Když tam výrobce (skládající garážník) dal grafiku s DDR3, tak je vidět, že na to použil ty nejlevnější komponenty. Značku zdroje, ani základní desku neuvádí, takže to bude ten největší odpad, co se dá na trhu sehnat. Neber to, pokud nechceš mít do roka z počítače nestabilní krám.
Dnešní grafiky používají DDR5 paměti, ty starý DDR3 jsou starý pomalý mrchy. Jejich výhoda je v tom, že jsou levný, takže grafika s 2GB DDR3 je nakonec levnější, než ta samá grafárna s 1GB DDR5. A ten rozdíl jednoho GB je lákadlo na neznalé, kteří jdou jen po větším čísle. Ale rozdíl ve výkonu je až jedna třetina ve prospěch DDR5 grafiky.