Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zprovoznit bezdrátovou myš

Dobrý den, potřebovala bych poradit jak zprovoznit bezdrátovou myš na pc. Mám myš půjčenou, jelikož myš, kterou mám blbne. Nevím jestli je k tomu potřeba ještě nějaké instalační cd nebo jestli musím ještě něco zapojit do pc. Jedná se o myš Labtec. Děkuji za případné odpovědi.

Je to ženská...

Kdo jí půjčil bezdrátovku bez čidla, byl asi taky ženská. Ledaže by denyyys pasoval její vlastní čudl k myši, který by logicky mohla mít (pokud není káblíková). Ještě by bylo jedno řešení, a to, že bych jí půjčil čudlík k myši od mojí starý, která jela do lázní. Musela by se ale tady veřejně zavázat, že čudlík vrátí nepoškozený, včas a že nikomu neřekne, že jsem jí půjčil cizí čudlík, zvláště ne mojí vylázněné polovičce. Jinak "No mrt, only smrt".