Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá Smrt Windows 8 prosím poraďtě :(

Zdravím
Mám notebook kterej do dneška šlapal v pohodě... Dneska sem se díval ráno na Youtube na videa a z ničeho nic se objeví MODRÁ SMRT tak jsem restartoval notebook a za 2 hodky se to stalo znovu a pak ještě jednou to už sem začal něco dělat ale nepomohlo to. No a pří 4té modré smrti se mi vypl notebook a jak jsem ho zapl nešlo nic dělat bylo tam jen okénko s možností :
1. Vypnout
2 Ukončit a vrátit se do windows 8 (to sem skoušel ale objevilo se to znovu)
3.Částečně obnovení systému/nebo obnova to továrního stavu
tak sem skusil částečně obnovit systém protože mi nic jiného nezbývalo tak sem to udělal a nic furt jen to okénko !!! A kdybych to dal to továrního stavu tak příjdu o všechny soubory ale mám tám duležité věci ale nemůžu se dostat na plochu prostě nikam :(( prosím poraďte budu moc rád za jakoukoliv radu
Předem děkuji.
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

On ti mohol aj zdochnut HDD, alebo cokolvek ine. Mas mat zalohu.

Daj si na nejaky USB stick ubuntu (ubuntu.cz tam je v sekcii stahnou aj navod) a nabootuj z toho a tam si zachranuj data na nejaky externy disk. Ak este vobec nejake data mas (ak neni HDD po smrti).