Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto VIR České Policie

Ahoj, dostal se mi do pc virus české policie .
Nevím jak se ho zbavit . Odnovení systému v nouzovém režimu mě nepomohlo virus se pustil znovu .
Mám Win XP .
Už vážně ne, díky. (karel)

je vícero verzí tohoto kinderviru, některých se dá zbavit jen držením klávesy ctrl při startu OS (dokud se kompletně nenačte plocha + 30 sekund k tomu).

Je příznačné, že tenhle legrační "vir" dělá tolika lidem takové problémy..