Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nerozsvítí se monitor

Dobry den chtel bych se zeptat touto cestou jestli nekdo nevite cim by mohlo byt ze ted posledni tyden prostestuje notebook musim ho zapinat vicekrat aby naskocil monitor kdyz najede vse je v poradu grafika a vse . Prosim o pomoc dekuji

Jak dlouho jsi ten notebook nechal běžet, když obrazovka nenajela? Nám se třeba dnes s kamarádem stalo, že se monitor také ani nezapl, ani BIOS nenaběhl...Počkali jsme asi 30 sekund s černou obrazovkou a najednou monitor problikl a ukázala se plocha Windowsu.