Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta-instalace

Zdravim, doostal jsem grafiku Force 3D HD 4850, a nemůžu jí pořád rozchodit. když ji zasunu, a zapnu pc. větrák na ní se normálně točí, ale po startu se neukáže nic o novém HW, ani ve správce zařízení neni, je tam pořád jenom integrovaná. Ovladače jsem stahoval..
desku mám : http://www.czc.cz/msi-k9n6sgm-v-nvidia-mcp61/41451 /produkt , jen max ram mám 4GB..

myslim jako že to tam ani neni kam píchnout.. když připojim monitor, rozsvítí se na něm to světýlko modře, pak na monitoru naskočí digital-power saving mode a svítí oranžově..obraz se neobjeví..je to u obou vstupů(oba digital)

No tak to je riziko to vůbec zapojovat,Eurocase není pořádný zdroj.Kup raději nějaký Seasonic 400W,ať Ti to nevyhoří za pár dní všechno.Taky koukni,jakou máš spotřebu u CPU,ten jsi nenapsal.Konkrétní zdroj ať Ti ale poradí někdo v HW zkušenější,počkej třeba na M-Pola.

:/ myslel jsem si to.. tak mám teď možnost vzít Seasonic 500w, Forton 400, LC 400.. předpokládám že seasonic by byl nejlepší, ale nestačil by ten forton? CPU jsem dneska zahlídl nějak 1,395V a 62W. Mám sempron 3000+, ale budu ho měnit minimálně za athlon x2 6400+ nebo vyměnim i desku a dám tam core 2 duo, se sempronem by ta grafika neměla ani cenu :)

Nevím no ještě to promyslím, nepočítal jsem s investicí do zdroje..Puvodní záměr byl co nejlevnější upgrade stolního aby byl trochu k životu, dílama právě z bazaru nebo co kde tak seženu..mám poměrně novej notebook ale chtěl jsem ten solní spíš jako zálohu - ntb občas pujčuju, nebo kdyby se někdy rozhodl stávkovat (potřebuju pc dost často..výkresy,taháky atp..) nebo na nějaký příležitostný menší lan akce..ale musim to ještě promyslet..