Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herního PC

Zdravím, chtěl bych poradit s výběrem herního počítače. Chtěl bych na něm rozjet hry jako Crysis 3, Battlefield 3 nebo Bioshock Infinite. Nemuselo by to být na nejvyšší detaily... Chtěl bych se cenově vejí t cca do 15 - 16 tisíc....

Předem díky za odpovědi.

-M-pol, mechanika tam je, OS nepise jestli ma, kdyby 16k tak s 7870, "zdroj" je na tu sestavu dostacujici, nemusi byt vzdy super znacka aby branil normalnimu chodu PC splnuje normy, tak nevim kde by mel byt problem.
-"Ale mě se nelíbí" na to nevim co nasat,,,,,,