Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustiť tablet

Dobrý deň, mohli by ste mi prosím pomôcť z tabletom Prestigio. Dnes ráno zapnem tablet a ukáže sa len obrázok The art Hi-Tech a ďalej to nič nenačíta proste nič tablet je nový nič som s ním nerobil mal som tám par hry z google play inak som ho mal len na internet a dosť ho teraz potrebujem ale vôbec nenačíta systém.Len ho zapnem a len obrázok loga Prestigio a dole The art hi-techa to je všetko. Ďakujem veľmi pekne vopred. prosím o pomoc :(

Dobrý den,
před chvilkou mi přišla na tuto otázku odpověď přímo od dodavatele....

Dobry den,
zkuste udelat factory reset.
Vypnete tablet. Stisknete "Vol +" a pak kratce power, na displeji se objevi robot, pak po stisku "+" a power se objevi menu, kde zvolite Wipe data/factory reset, ( pohyb v menu pres + a -) po potvrzeni a resetu se provede reset, ktery ale smaze veskera uzivatelska data.

S pratelskym pozdravem

Prestigio Team

zdravim nevim na koho bych se mel uz obratit s prosbou o radu...mam tablet presigio multipad 2 7,0 pro duo.provedl jsem restart dle navodu na internetu a to pomoci tlacitka pawer a volume sopucasne ale po snaze zapnout znovu tablet se zacal nacitat ale nenacte se uplne.tesne pred tim nez ma naskocit plocha zustane naqcitat treba i 5hodin....co stim?

Nápis do googlu název tvého tabletu, a na konec přidej ''recovery''. Podle toho co jsi zjistil se dostej do toho a pomoci Volume Up a Down najdi a vyber pomoci tlačítka Power factory reset a wipe dalvik-cache. Potom hledej něco ve smyslu - reboot systém - a vyber to. Tablet by mel byt v pohodě. Taky se mi to stalo. Samozřejmé pokud mas tablet rootnuty, tak to ti v tom nedokážu poradit, protoze na každý tablet je jiný postup. A ještě další věc, pokud si delal zálohu (backup) rak ji jen obnov. Při novem tabletu/mobilu doporučuji zálohování 1x do mesice, jen pro jistotu. Doufám ze jsem ti pomohl

Skusal som to ale nejde mi to najprv som držal 1 a pol minúty +volume a potom som skušal to + a power ale potom sa vipol a skušal som aj držať+ a chvílu power ale stále nič prosím ako to mam urobiť:-(

Mne sa môj Huawei nechcel tiež zapnúť. Skúšal som to resetovať cez "vol +" a potom power, tak ako som tu čital, ale nič nešlo. A potom som na youtube našiel, že na Huawei treba stlačiť "vol -", potom power. Keď nabehne obrazovka pustil som power a držal len "vol -". Keď nabehol robot pustil som "vol-". Nabehlo mi pár riadkov. potvrdil som "factory data reset" /asi 3-4 riadok/, potom yes a na konci bootovanie. A všetko nabehlo. Aj keď všetko na novo. Takže je asi fajn dať si zalohovať dôležite veci.

Stalo se mi něco podobného, ale ne na Prestgio. Pak mi napadlo vytáhnout mikročip a šlo to nastartovat. Mikročip ale ted musím zasunovat až po nastartování - jinak to nenastartuje. Přitom je mikročip dobrý, zkoušel jsem to. No hlavně že to chodí, to co bylo na mikročipu jsem okopíroval do hlavní memory. Nneí to dobré řešení, ale nemám chuŤ se hádat s dodavatelem (je v Homkomgu :-)

Je to prostě nkde v mašině, factory restart nepomůže. Jiank ale vše chdí OK.

dobry den ja mam taky problem ze som dostal tablet prestigio multipad 2 pro duo 7.0 piatok na narodeniny sobotu islo ale v nedelu popoludni chcel som si pustit hudbu a zrazu len cierna obrazovka som dneska kukal na youtube videa ale nepomohlo uz som skusal power tlacitko potom som drzal power a volume + a power a - tlacitko drzal a potom aj power + - oby 3 tlacika neviem co mam stim robit prosim vas poradte mi cim skorej

Prestigio MultiPad 9.7 Ultra
Drzat naraz + - power (3 tlacidla), po nabehnuti znaku prestigio pustit power.
Ked nabehne robot s otvorenym bruchom mozete pustit + a -.
Vzbrat polozku factory reset.
Potom asi 6 tu polozku Yes delete user data (vsetky ostatne polozky su no).
A v priebehu asi 30 sekund budu uzivatelske data vymazane o com budete informovany a dostanete prvu ponuku menu, kde vyberiet reboot.
Dlsi start ako je to u prestigio zvykom a nabehne sprievodca nastavenim zariadenie (jazyk, cas, ...)