Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade či nová sestava ?

Dobrý den,
Nejdříve by jsem vám popsal mojí současnou sestavu:
operační systém: Windows 8 64-bit
Procesor: AMD A10-5800K
RAM: 8,00GB Dual-Channel DDR3 @ 665MHz
Základní deska: MSI FM2-A55M-E33
Grafika integrovaná v procesoru
HD: western digital 2000gb
Zdroj: 350 W
Důvod upgrade: Dříve jsem hrán na této sestavě méně náročné hry viz. Counter strike 1.6 atp.. Nyní jsem začal velice hrát planetside 2 a nejspíše integrovanou grafickou kartou mi jede hra na 30 fps + very low grafika docela mě to mrzí ten požitek z hraní není takový a tak se ptám co s tím mám dělat ,kdybych chtěl vyměnit grafickou kartu musel bych koupit nový zdroj nový procesor a novou grafickou kartu což by mě vyšlo zhruba na nějákých 14 000,- z toho jsem usoudil ,že by možná výhodnější bylo celou sestavu prodat něco málo si přispět a sestavit úplně novou limit mám okolo 26 000,- bez monitoru,myši,klávesnice jen sestavu by jsem potřeboval. Vzhledem k tomu že nejsem v sestavovaní moc zběhlí ,tak jsem si udělal následující sestavu http://www.czc.cz/0cpgdt5d9gjod8bjn3h31iduu7/sezna m nevím zda by byla plně funkční jak jsem již řekl tuhle kapitolu moc neovládám byl bych rád kdyby mi tu někdo poradil. A využití sestavy no jednoznačně hraní :) Nejraději by jsem rozjel planetside 2 alespoň na medium.
Předem díky moc :)

To je něco...
Nač trojice paměťových modulů?! K čemu 2,5" HDD?! Za ty peníze se dá sehnat i lepší 500W zdroj. Ta divná deska a ještě Gigabyte,...
I současná sestava má PCIe×16 a ani CPU není zas tak nevýkonné...

Dvě verze:
1. Upgrade stávající sestavy, tj. zdroj + GK.
2. Celá nová sestava do 26 000,- Kč(?) Pak vyhledat adekvátní M-Polovu sestavu.

Nic neskládej polovic stojí za vyliž.... a ta druhá k sobě nepasuje = procesor LGA1155, deska socketem 1150!
Do svoji stávající sestavy si dokup dedikovanou HD 7850 a asi zdroj (který jsi neuvedl) i když ta deska nic moc tak to nějak přežije.

Jak říkám vůbec nemám potuchu o sestavování takže když jsme u těch karet ku příkladu http://www.alza.cz/asus-hd7850-dc2-2gd5-v2-d361376 .htm by byla vyhovující ? jo a k tomu zdroji myslím že to je snad 350 W takže taky nový že ? http://www.alza.cz/ace-power-600w-black-d263065.ht m třeba takový ?
Moc se omlouvám za mojí neznalost v téhle kapitole ,ale raději se optám dokud mohu předem děkuji :)

Takže nejlépe tu kartu co posílal M-Pol a zdroj ,který jsi posílal ty ,že ano ? A ještě jsem se chtěl zeptat co by jsem měl udělat s tím procesorem a tou integrovanou kartou vůbec s tím nemám zkušenosti ta činnost té integrované karty se dá něják omezit ? Předem děkuji :)