Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Soudni mistnost PC

-Prijde mi docela lito, ze se zde musi na poradna.net snad i kazdodene resit nake vnitrni problemy. Neni to skoda?
-Lidé prosim vas!!! Chovej te se slusne, clovek kdyz chce plivnout plivne na zem nekomu do obliceje, zalezi jen na vas, pred tim jsem byl Cocochanel(smutne jak clovek musi menit NICK aby nebyl tercem), dnes jen jako neevidovany "Anon".
-Osobne kdyz jdu na mistni stranky, tak za ucelem nekomu nabidnout zakladni reseni problemu(na vic se necenim ani nestidim, pouzivam jen vlasni zkusenosti ne GOOGLE)., nez nekoho provokovat, opravovat ci pokorovat.
-Hodne lidi by se zde melo nad sebou zamyslet a uvedomit si, ze v mnoha pripadech nici praci ADMIN serveru (ktery neni zadarmo)

Jesli chcete necim pomoct tak http://pc.poradna.net/i/support/

NEJLEPSI VOLBA, by mohla byt(zbytecne) UDELAT NA TAKOVE PROBLEMY "SOUDNI MISTNOST"

PS: Az nekdo zvas udela takovy sever,(zadarmo) chtel bych videt vase reakce na to same co pisete tady.
-omlouvam se vedeni za pripadne zpusobené skody-
Lock. (los)

Prepáč, že ti to tu zamknem, ale takéto výzvy pre ostatných používateľov nemajú veľký zmysel. Každý má "svoju pravdu" a nie je ľahké sa zmeniť len kvôli tomu, že niekto druhý s ňou nesúhlasí.

Poradňa nie je priestorom, kde budeme verejne riešiť, či je používateľ XY hlúpy/arogantný/iné. Ak máte niekto problém s konkrétnym príspevkom, kontaktujte moderátora (napr. pomocou súkromnej správy), ktorý môže zasiahnuť.