Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Odinštalovanie je proces opačný, Ty sa snažíš niečo inštalovať?
pme 04.08.2013 13:41
pme
Napsala jsem to špatně, tento program se snažím odinstalovat a při tomto procesu se ukáže ta tabulka…
Dragon 04.08.2013 13:44
Dragon
že nehne se sptd? což je ovladač. stáhni svůj sptd: downloads dej odinstalovat restartuj odinstaluj… nový
kmochna 04.08.2013 13:46
kmochna
Můžete prosím více polopatě? (já jsem totální tele na toto) Když to stáhnu, tak to ještě nemám nains… nový
Dragon 04.08.2013 16:33
Dragon
Chtělo by to kliknout na to stažené a číst. Na svých stránkách dokonce mají ČKD. [http://pc.poradna… nový
karel 04.08.2013 16:43
karel
Když jsem začla odinstalovávat standartním způsobem, v půli se mi objevila tabulka, že program Daemo… nový
kmochna 04.08.2013 16:45
kmochna
Já bych se (k ostatnímu, co se tu píše) podíval, jestli je ten program spuštěný a případně ho ukonči… poslední
Kráťa 05.08.2013 01:15
Kráťa

Odinštalovanie je proces opačný, Ty sa snažíš niečo inštalovať?

Můžete prosím více polopatě? (já jsem totální tele na toto)
Když to stáhnu, tak to ještě nemám nainstalované, jak to můžu dávat odinstalovat? :D

Když jsem začla odinstalovávat standartním způsobem, v půli se mi objevila tabulka, že program Daemon přestal pracovat.

Když jsem začla odinstalovávat standartním způsobem, v půli se mi objevila tabulka, že program Daemon přestal pracovat.

podívej se do prohlížeče událostí (start/napsat prohlížeč událostí), chybu najdi a znění okopíruj sem.

Když to stáhnu, tak to ještě nemám nainstalované, jak to můžu dávat odinstalovat? :D

istalátor ti nabídne instalaci, odinstalaci možná i opravu.

nejdřív tu hlášku.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru