Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z WinXP na WinME

Dobrý den...potřebuju přehodit win Xp zpět WIn ME.....je to kvuli rychlosti mého PC a novému rychlému internetu...nemam k Pc moc ovaldaču...Jak to udělat co nejjednošeji??? děkuji moc za všechny nápady.

Tiez nechapem ze niekto chce prechadzat na WinME :-?
Nechaj tam WinXP ked uz to tam mas, ak to je pomale tak povypinaj zaoblene okna apod. (nastavit tam kdesi vzhlad ako vo Win2k), povypinat efekty - animacie okien/menu apod. (tusim pravy klik na plochu - vlastnosti, tusim na niektorej karte tam), vypnut defragmentaciu na pozadi, vypnut indexaciu na pozadi apod., urcite to bude rychlejsie (teda ak to nie je nejake P2 s 64MB RAM :)