Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladače k PC Compaq Deskpro EN

Zdravím.
Koupil jsem si počítač. Nebyl na něm nainstalovaný žádny systém.
Nainstaloval jsem si tam Windows 2000 Professional.
Jenže po nainstalování nešel zvuk a grafika běžela na 16 barev.
Nainstaloval jsem tam nějaký universální driver na karty ATI.
Grafika už jde na 32 bitů.
Na zvuk jsem nainstaloval ovladače Realtek AC´97 a zvuk běží u všeho zrychleně. Co s tím? Děkuji za odpovědi.

PC Compaq Deskpro EN
Pentium III 1000 Mhz
256 MB RAM

[mod]doplneny titulok (MM..)[/mod]

Zvuk zrychleně? Prohledal bych web nebo tomu vnutil XP a jejich ovladače. Já jsem si rovněž dnes koupil PC, Dell OptiPlex GX150, Pentium III 1000 MHz, 256MB RAM (dodal jsem tam ještě jednu 256 ramku a mám 512MB; ještě se mi zde válí 256 a 128 MB modul - kdyby někdo chtěl) a jedu na Win Xp, instalace v pohodě, všechno bylo nalezeno systémem.