Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otravny pc virus

Dobry den,

dnes rano jsem chytil znamy policejni virus a to primo ze serveru slunecnice, kde jsem ztahoval km player.
Jedna se o nejakou dokonalejsi verzi.

System nejde spustit v nouzovem rezimu, nr se siti, nr s prikazovym radkem, system se pokazde restartuje.
Obnova systemu z disku ani z dvd nefunguje.
Programy typu roguekiller nepomahaji.
U teto verze ve spustenem systemu nereaguje ani ctrl alt del.

Nejaky napad?

Vsem dekuji za pomoc, ale nakonec jsem musel udelat dost radikalni reseni.

Tahle nova verze je o dost lepsi nez predchozi a nic nepomohlo. Vyresil jsem to tak, ze jsem za pomoci midnight commander odstranil celou slozku Appdata... Po spusteni windows nabehl a v prikazovem radku, ktery byl do ted skryty se objevilo ze nelze nalezl %user%/appdata/local/temp/booo.tmp.exe Ackoliv ted musim jeste zotavit system, a nacist zalohu, kvuli chybejici slozce, mam ted plne funkcni windows.

Co se tyka pripojeni k jinemu pc, tak to jsem nezkousel.

Preinstaloval jsem antivirus (eset) a virus byl nalezen primo ve stazenem km playeru (dost me zklamalo, ze me neupozornil predem, ale az ted..), tudiz nvm zda se sem virus mohl dostat z nekama jinama.

Pokud se ptate proc jsem neprovedl obnovu systemu hned na zacatku, tak provedl jak mi bylo doporuceno, ale virus to prezil. Ted doufam ze ho dolikviduju a zacnu s obnovou ztracenych dat.