Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Windows XP 2000
Home Edition
Service Pack 2

TOSHIBA
Personal Computer
Intel(R) Celeron(R) M CPU
410 @ 1.46GHz
1.47 GHz, 448 MB RAM

Doufám, že parametry stačí.

1) Když chci vypnout notebook a zmáčknu tlačítko vypnout nic se neděje. Když kliknu na režim spánku tak vše funguje OK. Když se not koupil tak to jelo, nikdo s tím nic nedělal a nejede to. Nevíte co s tím mám dělat? Kde je chyba?

2) Toto není ani problém, ale jen záležitost kterou bych chtěl odstranit. Vím, že to bude nejspíš někde v nastavení, ale tam to bohužel nevidím. Když chci přesunout ikonu na ploše do pravého rohu tak to nejde, automaticky se přesune pod všechny ostatní napravo. Pls poradíte jak to vyřešit aby sem si mohl ikony dávat kam chci? Díky.

3) Mám u jmenovaného notebooku touchpad. Když chci rozkliknout nějakou složku tak stačí poklepat rukou na touchpad a otevře se. Je to někdy nevyhovující, většinou omylem kliknu na touchpad a je vše pryč. Je to hlavně blbé u her. Hledal jsem už v mastavení myši, ale nic. Ani nevím jestli jde dát tento "problém" pryč.

Doufám, že to na Vás není moc otázek. Chci vyřešit problémy najednou a ne kouskovaně. Moc děkuju za všechny odpovědi.

mas windows xp 2000 he? to si asi prvy na svete. tipujem ze mas xp he takze sa budem drzat toho.
1. tazko povedat o takomto probleme som este nepocul ale urcite sa da nieco vygooglit. pre kratkost casu tp prenecham inym
2. na ploche zmackni pravu mys a v polozke arrange icons vypni auto arrange.
3. toto nechapem ako sa ti moze stavat ale mozno to vyriesi obsluzny program pre touchpad. na hranie hier pouzivas touchpad? to si potom umelec. ja ked som si chcel nieco zahrat musel som pouzit mys. s touchpadom su hry podla mna nehratelne.

1. chybne nainstalovane nebo narusene ovladace pro ACPI. Melo by pomoct nainstlovat nove ovladace pro chipset. Stahnes je na strance vyrobce NB

3. Nainstalovat ovladac pro TouchPad a nastavit mensi citlivost na klepnuti, popr. moznost klepani uplne vypnout. Moznosti zalezi na ovladacich touchpadu.

ad 1) Ovládací panely -> Možnosti napájení -> záložka "Upřesnit" -> pulldown menu "Při stisknutí tlačítka napájení" nastav na "Vypnout"

Jinak toshiba mívala své úchylné nástroje na powersaving, tak možná ještě tam. Obecně platí neklikej nazdařbůh, pak to tak dopadá... ;-)