Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjeli jsme nový projekt...

Ahoj všem Poradňákům a Poradňačkám,

rád bych vám všem s potěšením oznámil, že jsme rozjeli nový projekt - Debaty.net Jeho účelem je umožnit registrovaným uživatelům diskutovat jakékoli téma, které vás může napadnout (samozřejmě s ohledem na společenskou akceptovatelnost takového tématu). Krom toho si můžete vyzkoušet náš zbrusu nový engine, který má moderní vzhled a pod svou kapotou vládne dalšími funkcemi, které budeme postupně vypouštět.

Jednoho dne se i tato poradna "převleče" do nového hávu. Debaty můžete tedy považovat za malou ochutnávku a zároveň jako místo, kde svoboda projevu bude ještě větší, než zde, na Poradně. Zároveň je to jakýsi bonus pro registrované uživatele.

Věříme, že se vám budou Debaty líbit a že nám poskytnete zpětnou vazbu.

Váš Poradna.net tým.

Nechci být rýpal ale ten projekt byl asi delší dobu ve vývoji, jelikož jinak si nedokážu představit to, že tomu říkáte moderní vzhled. Osobně si myslím, že PC Poradna má mnohem lepší a přehlednější vzhled.