Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Už řadu týdnů mi nefungují automatické aktualizace

Mám Windows XP, emachines E 627, 4 roky starej, a už několik týdnů se mi nedaří stáhnout automatické aktualizace. Vždy se mi objeví ikonka s vykřičníkem, kliknu na ní, nechám aktualizaci jakoby stáhnout, jenže po chvíli se mi objeví znovu. Když komp vypínám, tak se mi na tlačítku vypnout objeví současně informace, že se mi "nainstalují důležité aktualizace". Vypínání se tak zbytečně protáhne a beztak se jak vidno nic nestáhne. Do toho mi nějak nejde spustit stažené AVG. Co s tím?

pro xp sp3 mu celý ten bordel na disku zabere další 2gb.
já standardně instaluju .net 2 sp2, a tu jednu ms záplatu.

http://pc.poradna.net/q/view/1069756-win-xp-dlouhe -nacitani-ikony-bezdratove-site?page=r1070077#r107 0077