Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupe domeny [Wedos.cz]

Ahojte , chci se dozvedet jak funguje koupe nejake domeny na Wedosu ..
Domena funguje jako presmerovani na jiny web ? jakoze napriklad koupim si neco.eu a presmeruje me to na mnou urcenou adresu treba neco.neco.cz ?
Jde domena koupit i kdyz u nich nemam zadny web? , ale web mam treba u endory?

Když si koupíš na wedos.cz doménu, můžeš ji pomocí DNS přesměrovat na tvůj již aktivní webhosting kdekoliv jinde.
Informace jak při tomto postupovat ti sdělí podpora Wedosu, nebo hostingu, kde doménu zakoupíš.
Tz. máš hosting, máš web, ale nemáš doménu 2. řádu. Koupíš si ji, nasměruješ na hosting a tvůj web po aktualizaci DNS začne fungovat na nově zakoupené doméně.