Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cpu fan beží na máx i v nových hrách

Čau lidi mám základní cpu fan od amd vím že je na vyhození ale celou tu dobu co jsem ho měl nebyl ani jednou na max a ani ve hrách, ale teď zapnu třeba mafii 2 a je to o dost hlučnější než předtím .Co s tím jinak můj dost starý pc hučel taky tak a pak jsem ho přeinstaloval a větrák byl zase v poho

Čau takže jsem tu dobu co jsi to sem napsal hrál mafii 2 asi 25 minut jinak ta hra je na max setting s vyhlazovaním atd a vyšlo my 60 stupňů což nevím jestli je to dobré nebo špané ale vím řešení NOVEJ CHLADIČ ALE NEVÍM JAKEJ :(

No jestli jsou u vás taky takový vedra jako tady tak se ani není čemu divit.Nemáš to náhodou ucpaný prachem?Drží to pořádně na svým místě?

Doufám že tady bečíš nad boxovaným chladičem. Ten dělá kravál vždycky. Jestli si myslíš, že ho ztišíš CPU Fanem, tak si musíš vybrat - teplo nebo ticho. Nebo výkonnější chladič.